Proloonging geciktirici ürünleri arasında yer alan sprey ürünleri kullanım açısından benzerleri ile büyük ölçüde ayrılmaktadır.

Sprey kullanımının daha kolay ve etkili olması nedeniyle ürünün tercih edilme sıklığı da oldukça fazladır. Erkekler için özel olarak geliştirilen özel müessir maddeler ürünün cinsel ilişki esnasında adamların yaşadığı erken boşalma problemlerinin engellenmesini sağlamaktadır. İlişkiden belirli bir süre önce kullanımının arından tesirleri ilişki boyunca devam eder. Normal ilişki süresinin büyük oranda uzatılmasını elde eden Proloonging Sprey günümüzün en yaygın cinsel sıhhat problemlerinden biri olan erken boşalma probleminin önlenmesini sağlamaktadır.

Proloonging Geciktirici nasıl Kullanılır?

Proloonging Sprey kullanımı oldukça basittir. Cinsel ilişkiden 15 ile 30 dakika kadar öncesinde penis etrafına uygulayarak ürünün kullanımını sağlıklı bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Sadece ürünün kullanma talimatları dışında kullanımından kaçınmanız tavsiye edilmektedir. Aksi takdirde ürünün yan tesirleri ortaya çıkabilir. Temelde doğal etkili maddeleri ile üretilen bu tip ürünlerin yan etkileri yok denecek kadar azdır. Fakat yanlış kullanım ondan sonra çeşitli sıhhat problemlerinin ortaya çıktığı gözlemlenmiştir.

Proloonging geciktirici ürünlerinin kullanımı:
3 – 4 fıs sıkılır, Penis ucundan başlayarak tüm bölgeye yedirilir, Hafifçe masaj desteği ile emilim sağlanır.
İlaç etkisini göstermeye başladığı andan itibaren ilişkiye başlanabilir. İlacı kullanan birey veya partneri için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Proloonging Geciktirici Sprey Yan etkileri nelerdir?

Proloonging geciktirici yan tesirleri ilacın bilinçsiz kullanımına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle daha fazla verim almak için aşırı kullanımı çoğu süre bu tip problemlerin ortaya çıkmasındaki en büyük etkili olmaktadır. Cinsel sağlık ürünleri güçlü etken maddelere haiz olduğu için tesirleri kısa süre içinde ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden kullanma talimatlarının dışında ürünleri kullanmanız asla tavsiye edilmez.

Proloonging geciktiricilerin olası yan etkilerinin ortaya çıkması ve uzun süre bu yan etkilerin görülmesi halinde uzman bir doktora görünmeniz tavsiye edilmektedir. Proloonging Sprey aşırı kullanımı daha sonra; sertleşme sorunları ve hissizleşme benzer biçimde yan etkisinde bırakır gösterebilir.

Proloonging Sprey Kimler İçin Uygundur?

En iyi geciktirici sprey ürünleri arasında yer alan Proloonging geciktiriciler, erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için uygundur. Erken boşalma sorunlarının yanı sıra zaman süre bu tip ürünlerin ilişki süresini daha da uzatmak isteyen kişiler tarafından da kullanıldığı görülmektedir. Ancak bu davranış zaman içinde farklı sorunlara niçin olabilir. Bu nedenle kullanma talimatlarının haricinde ürünün tercih edilmesi tavsiye edilmez.

Erken boşalma sorunu cinsel hayatın en önemli problemleri içinde yer almaktadır. Özellikle erkeklerin ilişki esnasında erken boşalma sorunları sebebiyle psikolojik olarak çöküntü yaşamaları mümkündür. Bu tip sorunların ortadan kaldırılması için cinsel sıhhat ürünlerinin kullanımı son aşama önemlidir. Doc Johnson tarafınca geliştirilen erkeklere özek geciktirici ürünleri arasından krem veya sprey olarak iki farklı seçenek tercih edilebilir.

Proloonging Geciktirici Sprey Fiyatları

Proloonging geciktirici fiyatları ürün özelliklerine ve etkili maddelerine göre değişim göstermektedir. Bundan dolayı ürünleri satın almadan önce sahip oldukları etkileri ve ürünlerin detaylarını incelemeniz tavsiye edilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen cinsel sağlık ürünleri arasında yer alan Proloonging geciktiriciler, sprey ve krem olmak üzere iki farklı seçenek ile sunulmaktadır. Ürün özelinde fiyat farklılıkları da bu yüzden ortaya çıkabilir.
Temelde içinde yer edinen güçlü müessir maddeleri erken boşalma problemi yaşayan kişilerin bu sorunlarından kurtulmalarını sağlamaktadır. Proloonging Sprey kullanım açısından daha rahat olduğu için günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Kullanımı daha sonra erken boşalma sorunu büyük oranda ortadan kaldırılır.