23 Ekim 2013

Kayganlaştırıcı Jel

ile admin

Cinsel birliktelikler her zaman aynı şekilde rahat ve sorunsuz olmayabilir. Bazı dönemlerde karşılıklı birleşme esnasında bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Kimi zaman vajinal kuruluk, kimi zaman daha farklı birçok sebepten ötürü yeterli rahat birleşme yaşanamayabilir. Bu tür durumlar çok doğaldır ve sadece basit bir kayganlaştırıcı jel ürünü ile sorunları gidermek mümkündür.

Daha Rahat Bir Deneyime Ne Dersiniz?

Üstelik, bitkisel kayganlaştırıcı jel seçenekleri ya da su bazlı doğal etkili jel ürünleri ile sadece ilişkide zorlanma dönemlerinde bu tür ürünlerden destek almak zorunda değilsiniz. Normal dönemlerde de daha rahat ve daha özel bir cinsel deneyim yaşamak adına kayganlaştırıcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Malum bu tür ürünlerde birçok farklı seçenek bulunmaktadır.

Bu seçenekler, çilekli, karpuzlu ya da kavunlu gibi farklı aromalarda olmaktadır. Bu aromalar sayesinde cinsel birleşme çok daha tatlı, zevkli bir hâle gelmektedir. Tabii kayganlaştırıcı jel kullanımının en temel amacı kuruluk sorununu gidermek ve anal ilişki esnasında daha rahat hareket edebilmektir. Fakat siz normal dönemlerde de ilişki kalitesi adına bu tür ürünlerden destek alabilirsiniz.

Unutmayın, genelde su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünlerini tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu tür ürünler sayesinde doğal bir etki söz konusu olacaktır ve ilişki esnasında sorun yaratacak doğal olmayan durumlar yaşanmadan, sanki ürün kullanmamış gibi doğal bir birleşme söz konusu olabilecektir.