Genital güzel duyu, yeni dünyanın ruhsal şifa yolculuğunun da bir parçası. İlişkiler; başlaması, rayına girmesi, sürmesi ve kalıcılaşması derken tüm aşamalarıyla sıkıntılı bir yolu işaret ediyor. Ve bu yol, eskisinden daha çetrefilli, daha çok bilinmeyenli; ek olarak dış etkenlere karşı daha zayıf çoğu süre.

Hanımın da adamın de hemcinsiyle rekabet etme dürtüsü, devamlı besleniyor. Eskiden ihanet yok muydu? Olmaz mı! Sadece görmezden gelmek ve yuvaya, ilişkiye, kocaya haiz çıkmak, özellikle hanım yaşamının en önemli öğretileriydi. Globalleşen dünya ve akıllı teknolojiler ise ihanetten haberdar olmayı kolaylaştırdığı kadar ihanet etmeyi de kolaylaştırdı. Dünyanın her yerinden insana bir ekran uzaklıktasınız ve seksin her türlüsü mümkün artık.

Dolayısıyla da partneri elde tutmak için cinsel başarının yüksek olması gerekliliğine inanan çokça da insan var. Bu benzersiz bildirişim ağının tehlikeleriyle, kendi performanslarını yükselterek baş etmeye çalışan çokça da kadın.

Genital Estetik Yaptıranlar

Vajina estetiği, kadınların kişisel cinsel bakım anlayışlarının bir sonucu. Elbette arzumuz her hanımın, kendi orgazmını da öncelik kabul etmesi ve cinsel yaşamındaki duruşunu karşılıklı haz duygusunda sabitlemesi. Vajina estetiği için gelen hanımlarla söyleşi edip bunu tam olarak ne için istediklerini anlamak istemem de bundan. Çünkü kendilerini, sıralamaya dahi koymadan; erkeği elde tutmak, onun hazzı başka hanımlarda aramasını engellemek için daha iyi bir vajinaya haiz olmaya şartlıyorlarsa her şeyi tekrar gözden geçirmelerini isterim.

Genital Estetik Cinsel Performansı Artırıyor!

Genital esteteik mutlaka cinsel performansta belirgin farklar yaratıyor. Bunun sebebi öz güven yükseltmesi ve vajinanın fiziksel yapısından dolayı hazzı belirgin hale getirerek kolaylaştırması. Kendi bedenini tanıyan, seven kadının daha istekli sevişme fikri her şeyden önce kendisine ama sonra da partnerine yarıyor. Dolayısıyla genital estetik, hanımın ruhunda da güzellik yaratıyor çoğu süre.

İki tarafın da haz aldığı, sahiplendiği ve tekrarını arzulamak için nedenler bulmuş olduğu bir cinsel birleşme, birlikteliğin sağlıkla devamını epey kolaylaştırıyor. Partnere sadakat de elbet bunun güzel bir getirisi. Ayrıca cinsel olarak aradığı doyuma ulaşamayan ve aradığı rengi bulamayan kadınlar da aldatabiliyor. Dolayısıyla bu iki başlı bir problem ve çözüme mutlaka muhtaç.

Bir hanımın yalnızca bir başka kadın ihtimali yahut gerçeğiyle baş etmek için, istemediği ve hissetmediği ya da tıbbi olarak da hiç ihtiyacı olmadığı biçimde genital güzel duyu istemesi halinde bir doktor olmanın yanında bir arkadaş olmayı ya da cinsel terapist kimliğimle meseleyi doğru okumayı seçiyorum. Çünkü istediğiniz şeklinde bir vajinayla mutlu olabilirsiniz evet fakat sizi hak etmeyen birini yakınınızda tutmak için başkalarıyla rekabet etmenizin bir boşuna olmamalı genital güzel duyu. Bu yatırımı her şeyden önce kendinize ve de isteyerek, eğer istiyorsanız yapmalısınız. O sizin silahınız değil ve siz de harpta değilsiniz. Barışta sevişin.

Kadın Olmak

Ben en çok hanım olmayı yazdım. Ben yazdıkça Türkçe’ye yeni harfler, yeni heceler, yeni sözcükler eklendi sanki. Hepsi bir parça çaresiz kaldı. Çok yazan oldu ama hafifletemedik bu sancıyı. Gurur duyduğumuz ve insan olmanın şanlı tarihinin öznesi saydığımız kimliğimiz, yağmurdan önceki pembe bir buluttu. Ve çok zaman ağladı. Çok fakat çok ağladı. Biz anlatmayı denedikçe, bizler anlaşılır olmaya yaklaştıkça, birileri dilimizi unuttu. Sayemizde çok şey oldu ama hiçbiri basit olmadı.

Başarabildiklerimize hepimiz inandık önce ve kimi zaman de yalnızca bizler. Adamın azametinden ayrı tutulan ve her ne hikmetse yabancılaşan bir tanışıklığımız vardı oysa hepinizle, doğumun o kutlu anından. Ama memeydik, kalça ve biraz et. Birazcık seyirlik ve göz doyurmalı. Biraz vurmalı, biraz kırmalı ve yersiz öfkelerin boşaltılacağı bir ruh çöplüğü. Normal olarak yalnızca sizin elinizde. Biz öyle olmadığımıza içten içe hep inandık. Sustuğumuzda, susturulduğumuzda ve yıldığımızda bile.

Üzerimize yapıştırdığınız etiketlerdeki değildik hiçbir vakit ve bir insanın etiketlenmesini hiç anlamadık. Çaresizliğimizden faydalanıp, sıkışmışlığımızdan ve bazen uykumuzdan; bizi, olduğumuzu organize ettiğiniz kişiye inandırır gibi oldunuz, gerçek dışı yok. Fakat içten içe biliyor insan kim olduğunu hep ve kim olmadığını en çok. Kadın olmaktan utanmamız için ne lazımsa yapmış oldunuz ve acı olan şu ki lazım değildi esasında bunlar. Kimsenin, olduğu kişi olmasından utanması lazım gelmezdi. Zarar vermiyorsa bir başka cana, itmiyorsa, ötekileştirmiyorsa bir başkasını, hor görmüyor, eziyet etmiyorsa mesela. Sizce kim utanmalı? Biliyorum ki biz değil.

Seviştiniz, spermleriniz kadar kıymetli bulmadığınız yaşam hakkımızdan vazgeçmemizi istediniz ve direnirsek elimizden aldınız. Zorbalık, pembe kimliğimizin kaderi oldu bu coğrafyada. Komşulardan, akrabalardan, ailelerden düşmanlar yarattınız. Ve bazen içimizden bile düşmanlar çıkardınız bize. Silahsızdık. Fakat bu direnmeyeceğimizi düşündürmemeliydi. Kadınlık başlı başına bir direniş artık dünyada ve evet bunu siz istediniz.

Türkçe… 29 harf, onca sözcük, onca cümle… yine yalnızca anlamak isteyenlere anlatabildiğimiz bir acı yazgı, bir haksız saldırı, bir hak mücadelesi… Bir hanım öyküsü, milyonlarca kadının birbirinden bağımsız fakat benzer öyküsü…Olanları hakikaten hak etmedik. Aksine inandırmak için kuşansanız da bütün geleneksel ve çağ dışı kalıplarınızı silah diye, zaman değişiyor. Süreyi değiştireceğiz, süre herkesindir. Ve bu çağ hanımların yüzünü güldürecek. Direneceğiz!