20 Ekim 2014

Geciktirici Sprey – Geciktirici Hap – Geciktirici Krem

ile admin

Erkeklerin günümüzde oldukça sık karşılaştıkları cinsel sorunların başında gelen erken boşalma problemlerinde kullanılan geciktirici sprey ürünleri en etkili ve pratik geciktirici ürünlerdir. Bu geciktirici spreyler bireylerin cinsel birleşimde daha uzun süreli ilişkiye girebilmelerine olanak tanır ve daha uzun süreli olarak birleşim sağlamalarına destek verir.

Bu geciktirici sprey ürünlerinde birçok marka ve model ülkemizde bulunmaktadır. Türkiye’de sunulan geciktirici spreyler faturalı ve sağlık bakanlığı onayı ile bandrollü olarak müşterilere sunulmaktadır. Bir diğer seçenek ise geciktirici hap ürünleridir. Bazı bireyler geciktirici sprey ürünlerinin yerine hapları tercih etmektedirler.

Geciktirici Sprey Mi Geciktirici Hap Mı?


Kişilerin tercihlerine göre sunulan geciktiricilerde bazı bireyler geciktirici hap ürünlerini tercih etmektedirler. Bu geciktirici hap ürünleri tamamen doğal ve sağlık bakanlığı onaylı olarak üretilmekte ve sunulmaktadır. Geciktirici haplar, bireylerin ortalama olarak 30 ila 45 dakika gibi bir süre boyunca geç boşalmalarını sağlamaktadır.

Erken boşalma sorunlarında kullanılan geciktirici hap ürünleri tamamen zararsız ve yan etkisiz olarak üretilmektedir. Geciktirici hap ürünleri olarak ülkemizde birçok markanın sunduğu ürünleri bulmak oldukça kolay ve mümkündür.

Geciktirici Hap Mı Geciktirici Krem Mi?

Tamamen kişilerin seçimlerine kalmış olan geciktiriciler bireylerin istekleri doğrultusunda 3 e ayrılmaktadır. Bunlar geciktirici sprey, geciktirici hap ve geciktirici krem olarak sunulmuştur. Bu seçeneklerin en az talep edileni krem ürünleridir. Geciktirici kremler hap ve sprey ürünlere nazaran daha az tüketilmektedir.

Etki bakımından ise sıralayacak olur isek, sprey ve hap ürünleri hemen hemen aynı etkilerde ve cinsel güç açısından aynı düzlemde üretilmektedir. Geciktirici krem ise, bu ürünlere nazaran daha pasif kalmış ve tüketimi daha az olmuştur. Geciktirici sprey ürünleri ve geciktirici hap ürünleri en çok tüketilen geciktiriciler olarak bilinmektedir.