15 Mayıs 2013

Geciktirici Hap

ile admin

Psikolojik etkenler, hormonal bozukluklar, damar hastalıkları, ilaç kullanımı yan etkileri gibi sebeplerden dolayı görülebilen erken boşalma sorunu cinselliğin sonunu getiremeden bitmesine sebebiyet veren bir cinsel sağlık sorunudur. Erken boşalmanın önlenmesi için geciktirici ürünlerin kullanımı oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Özellikle geciktirici haplar ülkemizde en çok kullanımı tercih edilen ürün olmaktadır.

Geciktirici hap ürünleri erken boşalmanın önlenmesinde etkisini çabuk göstermektedir. Geciktirici hap kullanımı ile orgazm süresi 10 – 15 dakika uzamakta ve böylelikle cinsel ilişkinizi daha uzun süreli yaşayabilmektesiniz.

Geciktirici hap ürünleri, big man, bolt, k.l.g porcodile, r-pioxx, nore ve yeşilex gibi ilaçlardır. Geciktirici hap kullanımı ile yaşayacağınız cinsellikten hem siz oldukça memnun kalacaksınız hem de partnerinizi mutlu etmeyi sağlayabileceksiniz.

Erken boşalma sorunu erkeğin ruh halini oldukça fazla olumsuz etkilemektedir. Erkeğin yaşadığı bu sorun aslında cinsel ilişki esnasında kadınında canını sıkan bir durum olmaktadır. Sonuçta cinsel ilişkinin sonunu getiremeden erkeğin orgazm yaşaması kadının isteklerini gerçekleştirememesi ister istemez cinsellikten soğumaya sebep olmaktadır.

Geciktirici hap kullanımı cinsel ilişki gerçekleşmeden 1 saat önce kadar gerçekleşmelidir. Geciktirici hap kullanımı esnasında maksimum verim alabilmek için yarı tok durumda kullanmaya ve alkol almamaya önem gösteriniz. Geciktirici ürünler, sadece yaşanan erken boşalma probleminin giderilmesi için de kullanılmamaktadır.

Geciktirici hap ürünleri almak isteyen kişiler bu ürünlere eczanelerden sahip olabilecekleri gibi online ecza sitelerinden de sipariş vererek temin edebilirler.