28 Temmuz 2019

Cinsel İlişkiniz Erken Mi Bitiyor?

ile admin

Erken boşalma günümüzde erkeklerin cinsel performanslarıyla alakalı en büyük sorunu gibi görünse de erken boşalmanın problem niteliği taşıması için her cinsel ilişkide dakikayı bulmayan, saniyeler içinde boşalma görülme durumunda kişinin erken boşaldığı ve tedavi edilmesi gerektiği önerilir.

Erken Boşalmayı Önleyebilirsiniz
Bu tedavilerin ilk safhaları fizyolojik testlerdir hormonal, fiziksel bir problem yoksa kişi psikologa yönlendirilerek beyin yapısı, varsa travmaları, ilk deneyimleri irdelenir. Buradan çıkardığımız sonuç ise erken boşalma adı verilen deneyimlerin müsebbibi beyindir ve boşalmayı geciktirme beynin işidir.

Doğal Geciktiriciler
Peki, siz erken boşalma sorununuz olmasa dahi karşılıklı haz süresini uzatma, boşalmayı geciktirme, ilişki sürenizi uzatma için kendi kendinize ne yapabilirsiniz, hangi yöntemleri uygulayabilirsiniz? Evvela yapacağınız ilk şey cinselliğe verdiğiniz tepkileri izlemek, hangi durumlarda arzunun tetiklediğini, isteğinizin arttığını gözlemlemek. Kokuların arzunuz üzerinde etkisi olup olmadığını ölçmek, hangi besinlerin bedeninizde nelere yol açtığını gözlemlemek.

Bu net gözlemlerle rutin halini almış ilişkinizde heyecanı arttırmak kolaylaşacak ve ilişkinizi uzatmak için ekstra istek duyacaksınız. Boşalmayı geciktirme yöntemleri için dikkat etmeniz gereken bir diğer husus bedeninizi nasıl, hangi besinlerle beslediğiniz, hangi saatte hangi gıdaları tüketip, tüketmemeniz gerektiğini fark etmeniz, bedeninizin besinlere verdiği tepkileri doğru izlemeniz. Cinselliğe beyninizde yüklediğiniz anlam sevdiğinize aşkı ifade ediş biçimiyse uzun, doyumlu, mutlu bir ilişki ihtimali çok yüksekken günü birlik ilişki tercih edenlerde bu olasılık oldukça azalıyor. Bu tür ürünleri Eczanehane adresinden alabilirsiniz.

Geciktirici İlaçlar

Bu geciktirici ilaçlar vasıtası ile henüz enerjik ve henüz neşeli olabileceksiniz. Cinselliğiniz henüz uzun sürmesini istiyorsak geciktirici ilaçlar kullanmanızda defa fayda bulunmaktadır. Geciktirici ilaçlar bitkisel olmakla beraber bünyesinde vitamin bulunmaktadır. Ayrıca insan sağlığında da hiç yan tesir göstermez. Bundan mutlaka güvenilir olabilirsiniz. Partnerinizle doyasıya cinsellik yaşam sürdürmek için ve doyasıya zevkli anlar yaşam sürdürmek için geciktirici ilaç kullanmanızı öneririm. Aynı vakitte web sitesinden de kampanyalı olan geciktirici ürünlerden sipariş edip satın alabilirsiniz. Bitkisel geciktirici ilaç için porcodile olan geciktirici hapı kullanabilmeniz mümkün. Bunun maliyeti da yetmiş liradır. Çok satın alınan ve defa da seçenek edilen bitkisel geciktirici bir haptır. Kullanan erkekler bu bitkisel geciktirici haptan defa hoşnut kalmışlardır.

Bitkisel Geciktirici Ürünler
Bir farklı bitkisel geciktirici hap da big man bitkisel geciktirici haptır. Bu ürünün maliyeti da altmış beş liradır. En kalifiye ürünü seçmeniz gerekiyor. Sizin için en doğrusu bu olacağından mutlaka güvenilir olabilirsiniz. Novagra geciktirici hap ise en verimli ve en fazla kendisine güvenen bir üründür. Bu geciktirici hap vasıtası ile birçok erkek boşalmaktan kurtulma ve etkisinde fazla zaman hissetmiştir. Bu yüzden sizde güvenle bir novagra geciktirici hapı eczaneden alıp kullanabilmeniz mümkün. Bu hap cinselliğinizi bir saat henüz uzatmaktadır. Ayrıca akşamda defa cinselliğe girmede de yardımcı olmaktadır. Yalnız bu geciktirici ilaçları tertip et kullanacaksınız. Bu hususta daha fazla malumat alıp öğrenmek dilerseniz sitemize girip dilediğiniz bulguyu alıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Mendil

Yaşadığınız ve yaşamakta olduğunuz sorun yalnızca size ait bir sorun değildir. Bugün milyonlarca erkek erken boşalma sorunu yaşamakta ve buna çözüm aramaktadır. Toplumumuz gibi açık olmayan, cinsel problemlerin tabu olduğu ve konuşulamadığı yerlerde yaşayan siz ve sizin gibiler bu sorunla yaşamaya asla mahkum değilsiniz.

Erken boşalma sorununuzu çözecek olan geciktirici mendil penisin üzerinde ki sinir hücrelerinin fazla duyarlılığını azaltmaya yönelik olarak üretilmiştir. Bu kadar basit biyolojik bir işleve dayalı olarak üretilen geciktirici mendil doğru kullanan kişilerde hiç bir şekilde yan etkisi olmadığı gözlenmiştir.

Sevdiğinizin Mutluluğu Sizin Elinizde
Geciktirici mendil kullanması gereken bir diğer kesim ise orgazm sorunu yaşayan bayanlarla daha uzun süreli cinsel ilişkiye girmesi gereken erkeklerdir. Yani orgazm sorunu yaşayan bayanların cinsel ilişkiden zevk almasının tek yolu cinsel ilişki süresini arttırmaktır. Eğer karşılıklı hazza önem veren bir ilişkiniz varsa kesinlikle geciktirici mendillerden kullanmanız gerekmektedir.

Kullanımı çok basit olan geciktirici mendiller, sertleşmiş penisin her tarafına iyice sürülerek kullanılır. Dikkat edilmesi gereken penisin temiz olması ve deride ki gözeneklerin temizlenmiş olması geciktirici mendilin etkisini arttıracaktır.

Şunu da belirtmeliyiz ki penisteki hassaslığın azalmasının erkelerin cinsel ilişki sırasında aldığı zevkin azalması anlamına gelmemektedir. Hatta zevk süresi uzadığı için erkeklerin cinsel ilişkiden alacağı zevk de haz da hissedilir derecede artmaktadır. Ve geciktirici mendiller her cinsel ilişkiden önce kullanılmalıdır. Çünkü geciktirici mendillerin etki süresi ortalama olarak markadan markaya değişen şekilde 30 dakika ile 20 dakika arasında değişmektedir. Bu etki süresince yeni bir geciktirici mendil kullanılmasına gerek yoktur.

Geciktirici Ürünler İle Erken Boşalmaya Son!

Son dönemlerde piyasaya sürülen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylı geciktirici ürünler sayesinde artık pek çok erkek cinsel hayatlarında istedikleri performanslara kolaylıkla sahip olabiliyor. Erkeklerin tüm gereksinimlerini tek bir internet sitesi üzerinden karşılayabilmeleri için hizmet vermekte olan vitamin eczane bu nedenle geciktirici hap çeşitleri başta olmak üzere birbirinden farklı birçok geciktirici ürüne ev sahipliği yapıyor.

Geciktirici Sprey Ürünleri
Cinsel ilişki sırasında erken boşalma sorununu belirli oranda ortadan kaldıran geciktirici sprey ve benzeri ürünler ayrıca cinsel ilişkinin süresini de çiftlerin istedikleri seviyelere rahatlıkla uzatmalarını sağlamaktadır. Genel olarak 20 dakika ile 1 saat arasında etkisini göstermeye başlayan ürünler penisin yaklaşık olarak 45 dakika kadar istenilen seviyede kalmasını sağlamaktadır.

Geciktirici Krem Ürünleri
Geciktirici haplar ağız yolu ile ve bol suyla birlikte kullanılırken geciktirici krem ve jeller penisin sünnetli bölümüne yani üst kısmına ve altına lokal olarak uygulanarak kullanılmaktadırlar. Kullanımları oldukça kolay olan geciktirici ürünler sayesinde artık çiftler istedikleri cinsel ilişkiyi yaşayarak hazzı doruklarına kadar yaşamanın keyfini sonuna kadar çıkarabilmektedirler.

Orijinal ve Garantili Geciktirici Erkek Destek Ürünleri

Eğitim seviyesinin düşüklüğü, kültürel nedenler ve toplum baskısı gibi pek çok nedenle daha önceleri arka plana atılan cinsellik günümüzde hak ettiği yeri yavaş yavaş almaya başlamıştır. Daha önceleri tüm birlikteliklerde cinsellik önem taşımıyor gibi görünüyor olsa da artık partnerler mutlu birlikteliklerin sorunsuz cinsel yaşamla temelden bağlantılı olduğunu kabul etmiş durumda. Örneğin erkekler daha önce yaşadıkları ereksiyon olamama ya da erken boşalma gibi sorunlarını partnerleri ile bile paylaşamazken günümüzde bunun tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu kabul ettikleri için bir uzmandan yardım almaktan ve gerekli geciktirici krem ve benzeri ürünlerden kullanmaktan çekinmiyorlar.

Geciktirici Hap Ürünleri
İlk olarak piyasaya geciktirici hap olarak sürülen ve devrim olarak kabul edilen geciktirici ürünler daha sonra farklı formlarda hazırlanarak erkeklerin kullanımına sunuldu. İlaç kullanmayı sevmeyen ya da ilaç almaktan çekinen erkekler şimdilerde farklı geciktirici ürünler kullanarak hayalini kurdukları cinsel performanslara kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Geciktirici Sprey Ürünleri
Erkeklerin tüm cinsel sağlık ürünlerini tek bir adresten temin edebilmeleri adına hizmet vermekte olan vitamin eczane de geciktirici ürünler ile ilgili çok geniş bir yelpazede çeşit bulunmaktadır. Bu ürün grupları geciktirici sprey, krem ve haplar olarak ayrılırken erkekler kendileri için en uygun olduğunu düşündükleri ürüne karar vererek hızla sipariş verebiliyorlar.