09 Kasım 2019

Cinsel Hayat Dersleri

ile admin

Cinsel yaşamdan beklenilen etkiyi alabilmek için bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yeni evli çiftlerin bu konuda bazı cinsel hayat dersleri almalarında büyük bir fayda olduğunu söylemek mümkündür. Öncelikle çiftler bu konuda biraz yavaş olmaları ve her şeyi bir anda tüketmemeleri önerilmektedir. Farklı cinsel fantaziler geliştirmek yerine öncelikle birbirlerini tanımalı ve bu konuda en iyisinin ne olduğuna karar vermelidirler.

PARTNERİNİZİ KEŞFEDİN !

Cinsel yaşamda fantaziler her ne kadar önemli olsa da yeni evli çiftlerin bu fantazilere ihtiyacı yoktur. Vücutlarını keşfetmeleri ve partnerlerinin en çok neyden hoşlandıklarını bulmaları gerekmektedir. Daha da iyisi yatakta daha çok zaman geçirmeleri gerekmektedir. Cinsel anlamda fantaziler evliliğin biraz daha ilerleyen zamanlarında ihtiyaç duyulabilecek detaylardır.

KÜÇÜK OYUNLAR İLE HEYECANI ARTTIRIN !

Evliliğinde ya da ilişkisinde heyecanını yitiren insanların yapacağı şey ise kendilerini heyecanlandıracak ve birbirlerinden keyif almalarını sağlayacak küçük oyunlar oynamalarıdır. Bu küçük cinsel oyunlar içinde fantazi iç çamaşırları ya da giysilerini kullanabilirsiniz. Cinsel yaşamın hareketlenmesi tamamen sizin elinizde ve sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durumdur. Bu konuda eşinizi en çok neyin heyecanlandıracağını bulduğunuz taktirde uzun yıllar mutlu bir evliliğiniz olabilir.

Cinsel Hayat Hikayeleri

Her insanın küçük de olsa mutlaka hayatında yaşamış olduğu cinsel hayat hikâyeleri bulunmaktadır. Cinsel hayat hikâyeleri olumlu olabileceği gibi olumsuzlukla sonuçlanmış olanları da azımsanamayacak kadar fazladır. Cinsel hayat demek sağlıklı yarınlar, gelecek nesil için devamlılık, mutlu birliktelikler demektir. Fakat herkesin cinsel hayatı istediği yönde hareket etmeyebilir. Buna bağlı olarak farklı şekillerde olumsuzluklar ortaya çıkabilir.

İLK DENEYİM UNUTULMUYOR !

Cinsel hayat hikâyeleri genelde insanlarda ilk cinsel deneyimlerinde oluşmakta olup, bu ilk birlikteliği hayatı boyunca unutmamaktadırlar. Cinsel hayatta ilk deneyim çok önemli olmaktadır. İnsanda bu deneyim başarılı olma ya da olamama korkusunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Psikolojik olarak baskı altında kalan bireylerde genelde ilk deneyim başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Kadında ya da erkekte cinsel hayatta ilk defa birleşme biraz zor olacağı için ön hazırlıkların iyi yapılarak birleşmeye hazır hale gelmek gerekmektedir. İlişki esnasında aceleci davranmamalı ve uygun zaman beklenmelidir.

İLK EĞİTİM AİLE TARAFINDAN VERİLMELİDİR !

Unutulmamalıdır ki cinsel hayatta mutluluğu yakalayan insanların cinsel hayat hikâyeleri de hep olumludur. İnternet araştırmalarında cinsel hayat hikâyeleri incelendiğinde birçok insanın olumsuz hikâyeleri dikkatleri çekmektedir. Cinsellik için mutlaka cinsel eğitimin aile bireyleri tarafından gerekli yaşlara gelindiğinde ebeveynlere verilmesi gerekmektedir.

Cinsel Haytın Devam Etmesi İçin Küçük İpuçları

Kişilerin muhtelif meseleler sebebi ile cinsel yaşantıları istedikleri gitmeye bilir ve bitme noktasına gelebilmektedir. Cinsel hayatlarının sıhhatli ve düzgün gitmesi çoğu sorunun oluşmasını önler ve neşeli bir yaşantı sürmelerine dahi bölge hazırlayabilmektedir. Bugün ki konumda ise fertlerin cinsel yaşantılarındaki meselelerin çözümleri ile ilgili malumat sunarak cinsel yaşantıların sıhhatli devam etmelerin de yol gösterecek kimi fikirler vereceğim. Yazacağım tüm bulgular temas eksperi doğrulusunda belirtilmek ve söylenmiş bilgilerdir.

Genel olarak temas eksperine müracaat eden çiftlerin en fazla söyledikleri tümcelerden biriside “normal olmak” tümcesidir. Yani çiftler normal bir cinsel yaşantı istemektedirler. Bu tümcenin kurulmasında devasa etkenlerden biriside başkaların düzgün ve normal cinsel yaşantıların olduğunu sanmaktadırlar ve kendisi cinsel yaşantıları ile kıyaslayarak kendilerinin morallerini bozarlar. Gerçek şudur ki cinsel temas de bulunmanın tek bir yolu yoktur. Tek malum şudur ki çiftler cinsel temas ile ilgili endişelenmektedir. Yakın tarihli bir inceleme, erkeklerin% 35’inin, kadınların% 54’ününcinsel temasta mesele yaşadıklarını ifade etti. Bu kaygılarını ortadan kaldıracak ve uzun süreli sıhhatli ve beğeni alacağınız cinsel yaşantı için vereceğim ipuçlarını iyi anlayıp hızlıca programınız lazım olur.

Eşiniz ile İliştim Kurunuz

Cinsel yaşantınızı yeni ve uzun süreli işlek tutmak için en ehemmiyetli unsurlardan biriside eşiniz ile etkileşim kurmak ve onunla beraber uzun süreli zaman geçirmektir. Birçok çift aynısı mekanda uzun süreli beraber olmalarına karşın o mekanda nadiren oldukları için cinsel yaşantılarında meseleler meydana çıkmaktadır. Genel olarak çiftler arasındaki eşler birbirinin isteklerini bilmediğinden ve bilmek istemediklerinden şikayetçi olurlar.

İhtiyaçlarını karşılamayan ve gereksinimlerini ehemmiyetli olmadığını ifade eden kişile sebebi ile sıhhatli cinsel yaşantı olamaz. İletişim, çatışma yapmadan uygun bir şeklinde neye gereksiniminiz olduğunu sormak demektir.

Ne kadar müddettir evli olduğunuz ya da çocuklarınız olması dahi birbirinize vakit ya da mekan ayırmayacağınız manasına gelmez. Çiftler fazlası vakit ya da paraları olmadıklarından şikayet ederler. Ama eskiden beraber bir tasari yapıp kendiniz için vakit ve mekan ayırarak beraber yemek yiyebilir ya da birbiriniz yanısıra üslerinizi değiştirerek ya da beraber banyo yaparak cinsel yaşantınızı renklendirmeniz lazım olur. Eğer ateşli bir cinsel yaşantı istiyor iseniz belli bir gün seçip cinsel sıhhat ürünlerinden yararlanarak cinsel yaşantınıza renk katabilirsiniz.
Erkeklerin alacağı penis sertleştirici ürünler ya da geciktirici ürünler ve kadının alacağı kadın azdırıcılar ürünler ile bir gün de 3-4 kez dahi cinsel temasta bulunmanıza olanak sağlayabilir ve cinsel yaşantınıza ayrı bir sayfa açmanız mümkündür.

Cinsel Sıhhat Sorunları için Ürünler

Eğer ki cinsel yaşantınız herhangi bir psikolojik mesele değilde tamamı ile fiziksel olarak bir mesele sebebi ile bozuluyor ise bunu cinsel takviye ürünlerinden yararlanarak rehabilitasyon edebilirsiniz. Dünya çapından erkekler en fazla görülen cinsel sıhhat problemlerinden 2 tanesi şu şekildedir; ereksiyon sorunu ve erken boşalma problemleridir. Ereksiyon sorunu başka ismi ile iktidarsızlık meselesi erkeklerin cinsel uzvu olan penisin cinsel temas için kafi sertliğe ulaşmama meselesidir. Diğer mesele olan erken boşalma ise erkeklerin cinsel ilişkiden kısa müddet ardından kendisi denetimli dışında boşalma sorunudur. Bu iki mesele defa devasa gibi görünse de cinsel takviye ürünleri ile defakısa müddet de sorunu ortadan kaldırmanız olasıdır. Sertleşme sorunu için kullanacağınız penis sertleştirici hap ya da başka ismi ile ereksiyon hapları ile kullanımından yalnızca yarım saat içinde etkisini gösterir ve 4-5 vakitte kadar penislerinin dik kalmasını sağlar.

Erken boşalma sorununu de aynısı şeklinde geciktirici destek ürünleri yarım vakitte kadar boşaltmanızı erteler. Bayanların cinsel sıhhat sorununa ileriki gerçekleşir isek kadınlarda cinsel isteksizlik ve orgazm olamama gibi cinsel sıhhat meseleleri ortada çıkmaktadır. Bu meselelerin bayanların yaşlarına göre uzun süreli etkisini gösterir. Sorunların hiçbir müdahale etmeden kendi kendine çözülmesini beklerseniz uzun vakit beklemeniz lazım olur fakat cinsel takviye ürünlerinden olan kadın azdırıcılar ile kullanımından defa kısa vakit içinde bayanların libido seviyelerini çoğaltır ve cinsel temasa girme arzuları artar. Orgazm mı yakalamama meselesi için ise kadın heves çoğaltıcı vajinal krem kullanmanız gerekebilir. Bu ürünler vajinal bölgesini yapılır ve vajinal alanda kan akışını hızlandırmaktadır ve o kazanın nemlenmesini sağlayarak bayanların orgazmın yakalamasını defa ferah bir şeklinde basitleştirir.

Psikolojik Nedenler için Temas Terapistine Görünün

Eğer çiftlerin birbirini cinsel istikametten istememesi mevzuubahis ise bunun psikolojik sebepleri olabilir ve iyi bir temas terapistin den takviye almanız lazım olur. Yardım için hiçbir çekingenlikte bulunmanız yanlıştır. Çünkü ilerlemiş ülkelerdeki birçok çift bu terapistlerden takviye alarak ilişkilerini devam ettiriyorlar.