30 Ağustos 2021

Geciktirici Sprey

ile admin

En iyi geciktirici sprey hangisi bizim araştırmalarımıza nazaran orijinal Viga serisi. Piyasada bir çok dengi bulunan bu spreyin orijinal versiyonun en etkili geciktirici spreylerden bulunduğunu müşteri yorumları ve memnuniyetine bakarak söyleyebiliriz. Okumaya devam edin en iyi geciktirici spreyi sitemiz üzerinde bulacaksınız fakat öncesinde alacağınız etkiyi en üst düzeye çıkarmak için sprey nasıl kullanılır bilgi sahibi olmanızda yarar var.

Geciktirici sprey kullanımı, önce şişeyi çalkalayın sonrasında penisin sünnetli kısmına ve yanlara birer kere spreyi sıkın. 15 dakika bekleyin ve ilişki öncesi deri üzerinde kalan spreyi silin. ( silinmemesi durumunda partneriniz de ağız uyuşukluğu yada vajinal yanma görülebilir.)

Tavsiye; alkolsüz ıslak mendille silebilirsiniz.

Geciktirici sprey silince yada yıkanınca tesirini kaybeder mi?

Geciktirici sprey silince yada yıkanınca etkisini kaybeder mi benzer biçimde sorular geliyor. Hayır tesiri kaybetmez gecikme devam eder. Aslına bakarsanız 15-20 dakika içinde sprey anestezik etkisini göstermiş olacaktır sizin yıkamanız etkisini kaybetmesine niçin olmaz. Aksine partneriniz için faydalı olacaktır. Kısacası ilişki öncesi peniste kalan spreyi temizlemenizde yarar var.

Erken boşalma problemi olan erkekler cinsel ilişkiye girmekten çekinmektedir. Partneri karşısında yetersiz olması, küçük düşme duygusu, birlikteliğin sonunu getirememe gibi korkuları edinmesi zaman içinde tamamen cinsellikten soğumasına neden olmaktadır. Erken boşalma aslen tedavisi mümkün olan bir cinsel sıhhat sorunudur. Erken boşalma her yaştaki erkekte görülebilir. Bu durumu geciktirici spreyler ile yenmek mümkün.

Geciktirici sprey cinsel ilişkiye başlanmadan ilişki öncesi kullanılan bir üründür. Geciktirici sprey kullanmak tablet ürünlerine bakılırsa daha zararsızdır. Vücuda girmediği için yan etki riski çok daha azdır.

Geciktirici sprey yanlış kullanımı ve zararları
geciktirici sprey yanlış kullanırsak bir çok zarar görebiliriz. Genel yapılan yanlış kullanımlar şu şekilde ;

Aşırı ve fazla sprey sıkmak (çok geciksin diye normalden fazla püskürtme yapanlar daha sonra sertleşme sorunu yaşayabiliyor, fakat bu vaziyet geçicidir )
Yanlış bölgeye uygulama ( penisin aşağı kısımlarına sıkmak doğru değil sünnetli yere baş bölgesine icra etmek gerekir.)
Spreyi silmeden ilişkiye girme ( bu partnerinizde ağız uyuşukluğu yada hanım da genital bölgede yanma meydana getirebilir.

Spreyi kullanmadan önce iyice çalkalayın. Sonrasında baş kısmına ve kafa kısmının anlarına birer kere spreyi sıkın. 15-20 dakika bekledikten sonrasında deri üstünde kalan spreyi temizleyerek (yıkama yada alkolsüz mendille silme)

Geciktirici sprey ilişkiden ne kadar önce kullanılmalı
Geciktirici sprey ilişkiden 15 dakika önce kullanmalısınız. Daha erken yada geç kullanımda arzu ettiğiniz sonucu tam olarak alamayabilirsiniz.

Geciktirici sprey nerede satılır, nereden alınır?
Geciktirici spreyi eczanelerde aktarlarda yada internet sitelerinde bulabilirsiniz.
Peki hangi satış yeri daha güvenli nereden almalıyım derseniz orijinal sprey satan yerlerden alabilirsiniz. Mümkünse referans ile satın alın yada whatsapp üzerinden ürün görseli isteyin, orijinal hologram ve barkod kısmına dikkat edin. Satışını meydana getirdiğimiz orijinal viga 150000 geciktirici spreyin görselini whatsapp üzerinden isteyin.

Geciktirici sprey kullananlar

En iyi geciktirici sprey hangisi? En iyi geciktirici sprey hangisi bizim araştırmalarımıza göre orijinal Viga serisi. Piyasada bir çok dengi bulunan bu spreyin orijinal versiyonun en etkili geciktirici spreylerden bulunduğunu müşteri yorumları ve memnuniyetine bakarak söyleyebiliriz.

Geciktirici sprey kullananlar, yorumları
Geciktirici sprey kullananlar yorum yaparak bizlerinde bilgilenmesine yardımcı oluyorlar. Yorumlardan bir tanesi geciktirici sprey kullandıktan sonra 1 saat boyunca penisini hissetmediğini süre uzadıkça korkmaya başladığını az daha kalkıp doktora gidiyordum ki ufaktan peniste bir kıpırdama hissettim ve rahatladım dedi:)

tavsiye ettiğimiz geciktirici sprey orijinal viga 100000’dir.

Kullanıcı yorumları spreyi daha önce denemiş memnun kalmış yada kalmamış olanların durumlarını yer ediniyor olabilir. Bir kaç yoruma bakarak doğru bir sonuca varmam mümkündür. Yorumlara bakarak çok satılan ve kullanıldıktan sonrasında memnun kalınan spreylerin başlangıcında viga 100000 gelmektedir. Bunu takiben Viga 50000, stag sprey, delay 48000 gelmektedir.

Geciktirici spreyler zararlı mıdır sorusu ile oldukça sık karşılaşmaktayız. Bu konum son kullanıcılarımızın geciktirici ürünler ile alakalı bilgi eksikliği ve yanlış bilgilere ulaşmasından meydana gelmektedir. Üstelik geciktirici ürünler piyasasında karşılaşılan bir takım sorunlar sonucunda, tüketiciler geciktirici spreyler zararlımı mevzusunda bir ekip olumsuz düşüncelere kapılmaktadır. Size bu yazımızda geciktirici spreyler ve zararları mevzusunda bilgilendirmeye çalışacağız. Bu yazının sonda geciktirici spreyler zararı dokunma sorunuza, kati sonuç ve cevaplar bulacağınıza kararlı olabilirisiniz.

Geciktirici spreyler zararlı mı
Kullandığınız geciktirici ve geciktirici spreyler orijinal ise hiçbir zararı bulunmayan ürünlerdir. Bu ürünlerin tamamı Avrupa ve ABD ülkelerinde üretilir. Ancak piyasada denetimlerin azlığından istifade eden bir ekip emek hırsızlar, ülkemizde bu ürünleri sağlıksız ortamlarda üretmekte ve içeriği kesinlikle insan sağlığına zararlı maddelerden elde edilen spreylerin piyasada satışı yapıldığını bilmekteyiz. Bu çalışmalar tarafımızdan yakından takip edilmekte ve sahtecilere karşı mücadelemize devam etmekteyiz. Geciktirici spreyler zararı dokunma mevzusunda kullandığınız ürünün orijinal olması durumunda hiçbir yan etki ve rahatsızlığa maruz kalmazsınız. Çünkü ülkemize yasal yollardan girişi meydana getirilen bu geciktirici spreyler, gümrük işlemleri sırasında bir takım klinik vedermotolojik testlerden geçirilmektedir. Bu testler esnasında geciktirici spreylerin muhteviyatında insan sağlığına zarar verebilecek bir madde tespit edilirse aslına bakarsan o ürünün ülkemize girişine ne olursa olsun izin verilmemektedir.

Geciktirici zararı
Gözden kaçırılmaması gereken önemli bir konudur. Satın aldığınız ürün veya ürünler orijinal dahi olsa 1 hafta içinde en fazlaca 5 kere kullanılmalıdır. Hayatımızın her safhasında olduğu benzer biçimde, her şeyin fazlasının illaki bir zararı bulunur. Bunun için dikkat etmeniz gereken 2 konu sırasıyla şöyledir.

  • Satın alacağınız geciktirici spreylerin orijinalliğinden ne olursa olsun kesin olmalısınız.
  • Satın aldığınız firmanın güvenli bir şirket olduğundan emin olmalısınız.
  • Satın almış olduğunuz geciktirici spreyleri haftada 5 kez den fazla kullanmayınız.

Eğer bu tavsiyelerimize uyar ve bu şekilde kullanırsanız geciktirici spreyler zararlımı hakkında kafanızda asla bir soru işareti kalmayacağını, kendiniz yaşayarak tecrübe edeceğinize emin olabilirsiniz.