06/11/2019Genel
anasayfa
anasayfa
anasayfa

Çağımızda en çok rastlanan cinsel problemlerden biri erken boşalmadır. Pek çok çift bu sorundan dolayı cinsel soğukluk yaşamaktadır. Uzmanlar erken boşalmanın genellikle psikolojik problemlerden kaynaklı olduğunu söylemektedir. Ancak ilerleyen yaşlarda neredeyse her erkeğin yaşayabileceği bu problem tedavi edilmediği sürece psikolojik çöküntü ile daha da ilerlemektedir. Kaliteli ve rahatça kullanabileceğiniz procomil geciktirici sprey, vücudunuza kimyasal madde almadan ve zevk almanızı engellemeden uzun süreli bir cinsel ilişki sağlamaktadır.

Ereksiyon Sorununu Tamamen Ortadan Kaldırın !!

Gençlik dönemindeki ereksiyon sertliğini yakalamayan her erkek cinsel ilişki sırasında moral bozukluğu yaşamaktadır. Ereksiyon problemlerinin ardından da erkek boşalma sorunu görülmektedir. Erken boşalmayı engellemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Prezervatif firmaları rötar adı altında ürettikleri prezervatifler ile cinsel organın bir müddet uyuşması ile erken boşalmayı engellemeyi amaçlamışlardır.

Fakat bu yöntem ereğin zevk almasını da engellemektedir. Erken boşalmayı engelleyen ilaçlar da kimyasal olduğu için hem sağlık problemlerine yol açmakta hem de bağımlılık yapmaktadır. Erkek ilaç olmadan cinsel ilişkiye giremeyeceğini de düşünmeye başlamaktadır. En sağlıklı ve kullanışlı yöntem ise spreylerdir.

Denemeniz Amaçlı İndirimli Fiyatlar !!

Procomil sprey kullanım şekli de oldukça rahattır. İlişkiden 15 – 20 dakika önce penis üzerine püskürtülür ve 2 – 3 dakika boyunca masaj yaparak iyice yedirilmesi sağlanır. Procomil sprey kullanırken dikkat edilmesi gereken koşullar ise; haftada 6 seferi aşmadan kullanılması ve penis üzerinde herhangi bir yara ya da tahriş varsa kullanılmaması gerekmektedir. Farklı ürünler için eczane adresini ziyaret ediniz.

Procomil Geciktirici Sprey

Erken boşalma erkeklerin %50 sine yakınında var olan bir sorundur. Bu sorun partnerlerine karşı mahcup olmalarına, partnerlerini tatmin edemedikleri için suçluluk duygusuna ve bir süre sonra geçimsizliğe, uyumsuzluk düşüncesine hatta gereksiz şüpheye ve kıskançlığa neden olabilir. Bu neden çok geçmeden erkeklerin bu soruna bir çare bulmaları gerekmektedir. Bu konuda kadınları erkekleri teşvik etmeleri onların yanında durmaları ve onlara cesaret vermeleri ve procomil kullanmaları çok önemlidir.

Geciktiricilerin En İyisi

Erken boşalma çözümlerinden tamamen zararsız bazı ilaçlar vardır. Ağız yoluyla alınan ve sprey şeklinde kullanılan bu ilaçlardan en çok tercih edileni daha pratik olduğu için sprey şeklinde olandır. Vitamin içerikli spreyler ayrıca parfüm kokularıyla da kadınların cinsel performanstan daha fazla haz almalarını sağlar. Procomil geciktirici sprey şuanda en çok tercih edilen spreylerden biridir. Procomil sprey ilişkiye girmeden penise sıkılır, kuruduktan sonra tekrar sıkılır.

İkinci seferde kuruyunca ilişkiye hazır olur. İlişkiyi yaklaşıl 30 dakika uzatabilen bu spreyin herhangi bir zararı yada yan etkisi yoktur. Ancak fazla sıkılmamaya özen gösterilmelidir. Ayrıca tahriş olmuş bölgelere ve sivilce bulunan yerlere sıkılmamalıdır. Eğer oral yol ile ilişkiye girilecekse acı tadından dolayı penisin sprey kullanımından sonra yıkanması gerekmektedir.

Tam Etkili En Uygun Fiyatlara !!

Procomil geciktirici spreyi internet üzerinden sipariş edebilir ve gizli kutularda teslim edildiği için eşinize dahi göstermeden kullanabilirsiniz. Ayrıca oldukça uygun fiyata olan ürünü kapıda ödeme şansınızda mevcuttur. Farklı markadaki geciktiriciler için adresine gidip siparişinizi verebilirsiniz.

Satag 9000 Geciktirici Sprey

Cinsel ilişkileriniz çok mu kısa sürüyor? Aldığınız hazdan memnun değilsiniz ve partnerinizi tam anlamı ile tatmin edemiyor musunuz? O halde, bırakın devreye stag 9000 geciktirici sprey girsin ve gerek basit kullanımı, gerekse de kendisini kanıtlamış formülü ile sizlere tüm sorunlarınızı unutma aşamasında destek olsun. Almanya’da üretilen ve ülkemiz içerisinde de yasal olarak satışı yapılan stag 9000, geciktirici sprey denildiği vakit akla ilk gelen ürünlerden biridir. Peki, neden stag sprey? Bu ürünü diğerlerinden ayıran özellikler neler? Bu soruları daha net bir şekilde cevaplamak adına ürün bilgilerini ve detaylarını 3 temel madde ile ele alabiliriz.

Viga 50000 Geciktirici Krem

Cinsel aktivitenin 30 dakika öncesinde erkek avuç içine bir miktar Viga 50000 geciktirici krem alıp, penise masaj yaparak uygulamalıdır. Prezervatif ile kullanımlarda krem sürülmesinin ardından 5 dakika bir süre beklenmelidir.

Basit bir kullanıma ve iyi bir etkiye sahip olan Viga 50000 geciktirici krem, bitkisel içeriklerle erkeklerin erken boşalma sorunu için özel olarak geliştirilmiştir. Viga markasının spreyinden sonra çıkan bu kremi kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmektedir.

Erkekler cinsel birlikteliklerinde erken boşalma sorunu ile karşılaşabilmektedir. Erken boşalma erkeğin uzun soluklu birliktelik yaşamasının ve tam anlamıyla tatmin duygusunu hissetmesinin önüne geçmektedir. Her erkeğin çeşitli sebepler ile yaşayabileceği bir cinsel sorun olan erken boşalma için Viga 50000 geciktirici krem kullanılmalıdır.

Erkeğin birlikteliğin öncesinde kullanacağı Viga 50000 geciktirici krem, ilişki esnasında boşalmayı olabildiğince geciktirerek çiftin birliktelikten beklediği ya da istediği hazzı almasına ve uzun soluklu bir cinsel deneyim yaşamasına imkân tanımaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayan birçok erkeğin kurtarıcısı olan bir cinsel sağlık ürünüdür.